Akademi heyecanı Digiturk’te!

Akademi heyecanı Digiturk’te!
Sinema dünyasının en prestijli ödülleri 87’nci Oscar Ödül Töreni bu yıl da canlı yayınla sadece Moviemax Oscars’ta yayınlanacak.

22 Şubat Pazar günü saat 19.00’da SİYAD (Sinema Yazarları Derneği) üyelerinden oluşan eleştirmenlerin değerlendirmeleriyle başlayacak ve 22.00'da Yekta Kopan ile Meltem Cumbul sunuculuğunda canlı olarak gerçekleşecek Oscar özel programına sürpriz isimler eşlik edecek. Kırmızı halı geçidi değerlendirmelerinden sonra ise Oscar Ödül Töreni heyecanı yaşanacak.

Dünyanın en iyi yapımlarının Oscar için yarışacağı ve dünyaca ünlü yıldızların sahne alacağı 87’nci Oscar Ödül Töreni, 22 Şubat Pazar gecesi canlı yayınla sadece Digiturk 1 numaralı kanalda yayın yapan Moviemax Oscars’ta izleyiciyle buluşacak. Saat 19.00’da Yekta Kopan moderatörlüğünde yapılacak ‘Oscar’a Doğru’ programında, SİYAD üyelerinden oluşan sinema eleştirmenleri ana kategorilerdeki adaylıkları değerlendirecek. Ardından bu yılki Oscar’a 9 dalda adaylığı ile damga vuran Büyük Budapeşte Oteli (The Grand Budapest Hotel) saat 20.30’da sinemaseverler ile buluşacak. Saat 22.00’da ünlü yazar ve sunucu Yekta Kopan ile birlikte oyuncu Meltem Cumbul'un sunacağı ve canlı olarak ekrana gelecek Oscar özel programına sürpriz isimler yorumları ile katılacak.

Tüm dünyada heyecanla beklenen törenin en ilgi çekici bölümlerinden biri olan ‘Kırmızı Halı Geçidi’, moda editörü ve stilist Ceylan Atınç ve ünlü tasarımcı Özgür Masur tarafından değerlendirilecek. Saat 00.00’da başlayacak programda Ceylan Atınç ve Özgür Masur, kırmızı halıda boy gösteren yıldızların kıyafet seçimlerini ve kırmızı halı performanslarını yorumlayacak. Ayrıca, sinema eleştirmenleri Mehmet Açar ve Sevim Gözay, Oscar adayı filmler ve sanatçılarla ilgili değerlendirmelerini ve tahminlerini tüm gece boyunca izleyicilere aktaracak.Nefeslerin tutulup, sonuçların heyecanla beklendiği ‘Oscar Ödül Töreni’ ise 03.30'da canlı yayınla Moviemax Oscars’ta ekrana gelecek. Canlı yayınlanacak Oscar Ödül Töreni'ni tüm Digiturk üyeleri ücretsiz olarak izleyebilecek. Tören, www.digiturk.com.tr’den de üye olan olmayan herkese açık şekilde canlı olarak takip edilebilecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER