Kabusa Dönen Yolculuklar, National Geographic’te ekrana gelecek!

Kabusa Dönen Yolculuklar, National Geographic’te ekrana gelecek!
Mutlu başlayan ve beklenmedik bir şekilde korkunç bir hal alan tehlikeli seyahatlerin hikayesi “Kabusa Dönen Yolcuklar” 1 Şubat’tan itibaren her cuma saat 22.00’de National Geographic’te.

Bazen saflıktan bazen aptallıktan bazen de tamamen kötü şanstan uyuşturucu kaçakçılarının yasa dışı faaliyetlerinin bir parçası olanlar, gerilla güçlerin eline rehine olarak düşenler… Sıradan bir yolculuğa çıktıklarını düşünürken kendilerini bir anda geri dönüşü olmayan bir sarmalın içinde bulan ve tutuklanan insanların hikayeleri “Kabusa Dönen Yolculuklar”, National Geographic ekranlarına geliyor. Tutuklanma anlarından anlaşılmaz bir yasal sistemin içinde yollarını bulma çabalarına, hapishanede geçirdikleri günlerden tanıdıkları herkesle ilişkilerini alt üst eden travmatik deneyimlerine kadar tüm detayları ekranlara getiren belgesel, izleyicileri şaşırtıcı hikayeleri takip etmeye çağırıyor.

“Kabusa Dönen Yolcuklar” 1 Şubat’tan itibaren her cuma saat 22.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER