Nightflyers ve Russian Doll 1 Şubat'ta Netflix Türkiye'de!

Nightflyers ve Russian Doll 1 Şubat'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Gabriel "Fluffy" Iglesias: One Show Fits All (1/29/2019)
Yeni stand-up gösterisinde Gabriel "Fluffy"; oğlundan, Snoop Dogg ile karşılaşmasından ve ateşli bir hayranından bahsediyor.Pose (1/31/2019)
1980'lerde New York'ta geçen Pose, toplumun farklı kesimlerine ve balo kültürüne yakından bir bakış sunuyor.Nightflyers (2/1/2019)
George R.R. Martin’in kısa romanından uyarlanan dizi, uzaylılarla temas kurmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkan sekiz bilim insanı ile bir telepati uzmanını anlatıyor.Siempre bruja (2/1/2019)
Kazıkta yakılmamak için zamanda yolculuk yapan bir cadı, günümüz Cartagenasındaki yaşama uyum sağlamak zorundadır. Ancak bir cadıysanız hep cadı kalırsınız.Russian Doll (2/1/2019)
Nadia durmadan ölüp 36. yaş günü partisini tekrar yaşamaktadır. Gerçeküstü bir zaman döngüsüne sıkışıp kalan bu kadının başı, kendi ölümlülüğüyle beladadır.Velvet Buzzsaw (2/1/2019)
Ölen aykırı bir sanatçının tabloları, sanat dünyasında fırtınalar estirir. Acaba bu cüretkâr eserler, yaratıcısının öfkeli ruhu tarafından lanetlenmiş midir?Dear Ex (2/1/2019)
Bir genç, inatçı annesi ile ölen babasının sevgilisi ve hayat sigortası lehtarı olan özgür ruhlu bir adam arasındaki sert kavgada yolunu bulmaya çalışır.Free Rein: Valentine's Day (2/1/2019)
Zoe ve arkadaşları Bâkire Taşı'nı aramaya çıktığında havada aşk kokusu vardır. Ama rekabet gözlerini kör ettiğinde kızları tehlikeden Raven kurtarır.True: Happy Hearts Day (2/1/2019)
True ve Bartleby, Gökkuşağı Krallığı'nın en yalnız sakinini neşelendirmeye çalışsa da onun hüzünlü hâli bulaşıcıdır. Acaba üç dilek bunu değiştirebilir mi?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER