Kingdom ve Polar 25 Ocak'ta Netflix Türkiye'de!

Kingdom ve Polar 25 Ocak'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye, hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes (1/24/2019)
Ted Bundy'nin ifadelerinden oluşturulan bu sinematik otoportre ile ünlü bir seri katilin zihninden geçenlere yakından bakın.


Black Earth Rising (1/25/2019)
Kate, küçük bir çocukken Rwandan soykırımından kurtarılmıştır. Ancak geçmişin gölgesi peşini kolay kolay bırakmayacaktır.Kingdom (1/25/2019)
Ölü kral mezarından kalkar ve gizemli bir salgın yayılmaya başlar. Prens, halkını kurtarmak için yeni türde düşmanlarla mücadele etmek zorundadır.Club de Cuervos: 4. Sezon (1/25/2019)
İki kardeş, kendilerine bir futbol takımı miras kalınca yüksek beklentilerle ve birbirleriyle mücadele ediyor. Noble Ailesi'nın yapımcılarından...Unbreakable Kimmy Schmidt: 4. Sezon (1/25/2019)
Teknoloji şirketi Giztoob'un İnsan Kaynakları Müdürü olan Kimmy yeni zorluklarla yüzleşirken Jacqueline, yeni kurduğu yetenek ajansına Titus'ı da kaydediyor.


Polar (1/25/2019)
Emekli olmaya karar veren bir suikastçı bu sefer hedefte kendisinin olduğunu fark eder ve sahalara geri dönüp genç katillerle uğraşmak zorunda kalır.


Animas (1/25/2019)
Tuhaf bir kazanın ardından, en yakın arkadaşı garip davranışlar sergilemeye başlayan genç kadının dünyası, kabuslarla gerçeklerin birbirine karıştığı bir cehenneme döner.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER