The Crown'da Margareth Thatcher'ı canlandıracak isim belli oldu

The Crown'da Margareth Thatcher'ı canlandıracak isim belli oldu
Netflix'in II. Elizabeth'in hayatını konu alan dönem draması The Crown'da Margareth Thatcher'ı canlandıracak isim belli oldu. Gillian Anderson dizinin kadrosuna katıldı. 

İkinci sezonunu yaklaşık 1964'te tamamlayan ve üçüncü sezonunda 1976'ya kadar devam etmesi beklenen dizide yer alacak olan Anderson, Demir Leydi olarak bilinen eski başbakanı 4. sezonda canlandıracak. Thatcher, 1979-1990 yılları arasında başbakan olarak görev almıştı.

İlk iki sezonunda yer alacak isimlerin değiştiği dizide II. Elizabeth'i Olivia Colman, Prens Philip'i Tobias Menzies, Prenses Margareth'ı Helena Bonham Carter ve Lord Snowdon'ı Ben Barnes canlandıracak. Çocukluğunu Julian Baring'in oynadığı Prens Charles'ı üçüncü ve dördüncü sezonlarda Josh O'Connor, daha önce Victoria Hamilton'ın canlandırdığı Anne Kraliçe'yi ise Marion Bailey devraldı. 

Üçüncü sezonda Camilla Parker Bowles'ın gençliğini Emerald Fennell, Prens Charles'ın büyük amcası Lord Mountbatten'ı Charles Dance canlandıracak. The X-Files dizisiyle tanınan Gillian Anderson, son olarak bir diğer Netflix dizisi Sex Therapst ile ekrana geldi. 

The Crown'ın üçüncü sezonu 2019 yılı içerisinde ekranda olacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER