January Jones, Netflix'in Spinning Out dizisinin kadrosuna katıldı

January Jones, Netflix'in Spinning Out dizisinin kadrosuna katıldı
Mad Men ve The Last Man on Earth dizileriyle tanınan January Jones, Netflix'in yeni dizilerinden Spinning Out'ın kadrosuna dahil oldu. Sezonu 10 bölüm sürecek dizinin başrolünde Kaya Scodelario yer alıyor.

Spinning Out'un hikayesi yüksek baskı içeren artistik buz pateni dünyasında geçecek ve geleceği parlak ve yetenekli patenci olan Kat Baker etrafında şekillenecek. Tek olarak yarışan Kat, bir yarışma sırasında kötü bir düşüş yaşayınca kariyerinde devam etmek için önüne çıkan bir fırsatı kullanmaya karar verir. Çift olarak kaymak için kötü çocuk imajı olan yetenekli bir patenciyle iş birliği yapar ama tüm hayatını değiştirebilecek bir sırrı saklar. Kat ve yeni ortağı Olimpiyat rüyasını gerçekleştirme hedefleri için çalışırken pek çok sorunla baş etmek durumunda da kalırlar. 

Diziye yeni dahil olan Jones, Kat'in annesi Carol'ı canlandıracak. En büyük kızına hamile kalınca kendi hayallerinden vazgeçen Carol, kızlarının Olimpiyat hayallerine ulaşması için ikisini de zorlamaktan Ayrıca kadroda Johnny Weir, Will Kemp, Kaitlyn Leeb, Amanda Zhou ve Mitchell Edwards gibi isimler de yer alacak.

Spinning Out'un senaryosunu Mr. Mercedes dizisiyle bilinen Samantha Stratton yazıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER