Suits'in uzantı dizisinin ismi Pearson olarak değişti

Suits'in uzantı dizisinin ismi Pearson olarak değişti
USA Network'ün mart ayında resmi onay verdiği Suits'in uzantı dizisinin ismi değişti. Daha önce "Suits: Second City" olarak duyurulan projenin yeni ismi "Pearson" oldu. Uzantı dizidnin merkezinde beklendiği gibi Jessica Pearson karakteri yer alacak.

Jessica, Suits'in altıncı sezon finalinde Chicago'ya yerleşmiş ve yedinci sezonda ara ara ana dizide görünmeye devam etmişti. Suits'in yedinci sezon finali ise uzantı dizi için zemin hazırlanan bölüm özelliğini taşıyor ve Jessica, Chicago'nun kirli politik dünyasının içinde ekrana geliyor.

Gina Torres'in canlandırdığı ana karakter haricinde kadroda Morgan Specter, Bethany Joy Lenza, Chantel Riley, Isabel Arraiza, Eli Goree ve Simon Kassianides de yer alıyor. Specter, şehrin başkan Bobby Golec'i; Lenz başkanın sağ kolu Keri Allen'ı;  Riley, Jessica'nın kuzeni Angela'yı; Arraiza asistanı Yoli'yi; Goree başkanın basın danışmanını; Mayes ise başkanın şoförünü oynayacak. 

Pearson'ın yapımcı ekibinde Torres, Doug Liman, David Bartis ve Gene Klein of Hypnotic yer alıyor. Yeni dizi 2019'da başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER