Madam Secretary 5. sezonuyla FOXLIFE’a dönüyor!

Madam Secretary 5. sezonuyla FOXLIFE’a dönüyor!
Güçlü ve kararlı ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth McCord’un entrikalarla dolu hikayesi “Madam Secretary”, 5. sezon bölümleriyle 16 Ocak’tan itibaren her çarşamba saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

İzleyicileri politika ve entrikanın iç içe geçtiği karmaşık bir dünyaya götüren “Madam Secretary”, heyecanla beklenen yeni sezonuyla devam ediyor. Başına buyruk ve güçlü bir karakter olan ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth Faulkner McCord’un hikayesini izlediğimiz dizinin 5. sezonunda Elizabeth, uluslararası diplomasinin yanı sıra Beyaz Saray’da dönen politik savaşları yönetmeyi ve yeri geldiğinde protokolleri hiçe saymaya devam ediyor.. Bu kez Beyaz Saray’a saldıranların peşine düşen bakan, zor bir karar öncesi gerçek hayatta ABD Dışişleri Bakanlığı rolünü üstlenmiş üç önemli insana; Madeleine AlbrightGeneral Colin Powellve Hillary Clinton’a da danışmayı ihmal etmiyor.

Ünlü oyuncu Téa Leoni’nin başrolünde yer aldığı “Madam Secretary”, yeni sezonuyla 16 Ocak’tan itibaren her Çarşamba saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER