Paramparça rekora doymadı!

Paramparça rekora doymadı!
YAYINLANDIĞI İLK BÖLÜMDEN İTİBAREN TÜRKİYE’NİN SEVGİSİNİ VE BÜYÜK BEĞENİSİNİ KAZANAN PARAMPARÇA, 12. BÖLÜMDE KENDİ REKORUNU KIRDI. TÜRK TELEVİZYONLARININ DAHİL OLDUĞU TNS RATİNG ÖLÇÜMLERİNE GÖRE  “PARAMPARÇA” ABC1 KATEGORİSİNDE ULAŞTIĞI 13,09 RATİNG VE 28,93 İZLENME PAYI İLE UZUN SÜREDİR ELDE EDİLEMEYEN BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI. PARAMPARÇA ARDINDAN GELEN EN YAKIN PROGRAMDAN BİLE İKİ KAT FAZLA İZLENDİ.   

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirket Endemol’ün Türkiye’de yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça”da dün gece heyecan ve duygular yine doruğa çıktı.   

TÜRKİYE’DE RATİNGLER 13,09’U GÖRDÜ

Paramparça, TNS Rating ölçüm şirketi verilerine göre, Pazartesi programları arasında ABC1+20 kategorisinde 13,09 rating ve yüzde  28,93 izlenme payı ile uzun süredir kırılamayan bir rekorun da adı oldu. Dün gece Türkiye’de ekran başında olan her üç kişiden biri Paramparça izledi.

Paramparça;  Tüm kişilerde de  yüzde 11,93 reyting, yüzde 27,82 izlenme payı , A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 11,31 reyting ve yüzde  26,83 izlenme payı, ile milyonları ekran başına kilitledi ve tüm kategorilerde günün en çok izlenen programı oldu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER