Katey Sagal ve Freddie Stroma, Grand Hotel dizisinin kadrosuna dahil oldu

Katey Sagal ve Freddie Stroma, Grand Hotel dizisinin kadrosuna dahil oldu
ABC kanalının gelecek yıl ekrana getireceği dizilerden Grand Hotel'in kadrosuna Katey Sagal ve Freddie Stroma da dahil oldu. İki oyuncu da birden fazla bölümde yer alacaklar.

Grand Hotel, İspanya’nın Antena 3 kanalında 2011-2013 yılları arasında üç sezon boyunca yayınlanan Gran Hotel isimli dizinin Amerikan uyarlaması. Yapımcıları arasında Eva Longoria da yer alıyor. Dizide Miami sahilinde bulunan ve aile oteli olarak yönetilen bir otel konu alınıyor. Otelin sahipleri, personelleri ve müşterilerinin başından geçenlere ve sakladığı sırlara odaklanılan komedi-drama türündeki projenin kadrosunda Roselyn Sanchez, Demian Bichir, Denyse Tontz, Bryan Craig, Lincoln Younes, Shalim Ortiz ve Anne Winters gibi isimler yer alıyor.

Kadroya yeni dahil olan Sagal, gizli bazı niyetleri olan otelin yatırımcısını canlandıracak. Karakter, Santiago (Demian Bichir) ile ters düştükten sonra yatırımını korumak için ne gerekiyorsa yapacak. Stroma ise Miami'deki Finn Hotel'in müdür yardımcısını canlandıracak. Oliver, Alicia'nın okuldan eski bir arkadaşı ve kendisini onun işi ve kalbi için mücadele eder buluyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER