Chris Pine'lı yeni dizi I Am The Night'tan yeni bir tanıtım geldi

Chris Pine'lı yeni dizi I Am The Night'tan yeni bir tanıtım geldi
Wonder Woman'da birlikte çalışan Chris Pine ve Patty Jenkins'in yeni dizisi I Am The Night'tan bir tanıtım daha geldi.

Fauna Hodel'in otobiyografisinden esinlenilen yeni dizinin hikayesi 1949'da geçecek. Ergen annesi tarafından Nevada'daki bir kumarhanenin tuvaletinde çalışan siyahi bir görevliye bırakılan Fauna, geçmişini araştırmaya başlayınca pek çok sır da ortaya çıkmaya başlayacak. Araştırması onu Hollywood'un kötü şöhretli jinekoloğu Dr. George Hodel'e götürecek.

Hodel 1947'de Black Dahlia cinayeti olarak bilinen Elizabeth Short'un öldürülmesinin şüphelilerinden birisi olmuştur. Dr. Hodel’in hikayesini açığa çıkardıktan sonra adı kirletilen gazeteci Jay Singletary’i Chris Pine canlandıracak. Kadroda India Eisley (Fauna Hodel), Jefferson Mays (George Hodel), Yul Vazquez (Billis), Justin Cornwell (Terrence Shye), Dylan Smith (Sepp), Jay Paulson (Ohls), Golden Brooks (Jimmy Lee) ve Leland Orse (Peter Sullivan) gibi isimler de yer alıyor.

Sezonu altı bölüm sürecek mini dizide Patty Jenkins ilk üç bölümün yönetmenliğini üstlendi. Yazar olan eşi Sam Sheridan da senaryosunu yazdı. Mini dizi I Am The Night, Ocak 2019'da ekranda olacak.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER