Game of Thrones'un uzantı dizisinin ismi "The Long Night" oldu

Game of Thrones'un uzantı dizisinin ismi
Game of Thrones'un hazırlıklarına başlayan uzantı dizisinin ismi de belli oldu. Serinin yazarı George R.R. Martin yeni dizinin isminin "The Long Night" olduğunu ve kadro çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini açıkladı.

Kadrosuna Naomi Watts'ı ve Josh Whitehouse'ı dahil eden devam dizisini Kingsman: The Secret Service ve X-Men: First Class gibi projelerle bilinen Jane Goldman kaleme alacak, George R.R. Martin ise kendisine destek oluyor. Projenin çekimleri 2019 yılının ilk aylarında başlayacak. Uzantı, dizideki olayların çok öncesinde geçecek ve Westeros’un gizemli tarihini konu alacak.

Henüz resmi onay almamış olan dizi, Kahramanlar Çağı’nda başlayıp Westeros’un 'en karanlık saati'ne geçilmesini kronolojik bir şekilde işleyecek. Bahsi geçen dönem nedeniyle Stark Hanesi'nin kurucusu Bran the Builder'ın ve Lannister Hanesi'nin kurucusu Lann the Clever'ın projede yer alma ihtimali bulunuyor. Duvar'ın yapımına sebep olan Ak Yürüyenler savaşı ve bir jenerasyon boyunca devam eden uzun kış da yer alma ihtimali olan durumlardan.

Game of Thrones'un final sezonu gelecek yılın ilk yarısında ekrana gelecek. Uzantının da en erken 2020'de ekrana gelmesi bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER