Game of Thrones'un uzantı dizisinin ilk oyuncusu belli oldu

Game of Thrones'un uzantı dizisinin ilk oyuncusu belli oldu
Game of Thrones'un uzantı dizisinda yer alacak ilk oyuncu belli oldu. Geçtiğimiz yıl Gypsy ve Twin Peaks'te yer alan Naomi Watts kadroya katıldı. Oyuncu, karanlık bir sırrı olan sosyeteden etkileyici bir kadını canlandıracak.

Devam dizisini Kingsman: The Secret Service ve X-Men: First Class gibi projelerle bilinen Jane Goldman kaleme alacak, George R.R. Martin ise kendisine destek oluyor. Henüz ismi belli olmayan projenin çekimleri 2019 yılının ilk aylarında başlayacak. Uzantı, dizideki olayların çok öncesinde geçecek ve Westeros’un gizemli tarihini konu alacak. 

Henüz resmi onay almamış olan dizi, Kahramanlar Çağı’nda başlayıp Westeros’un 'en karanlık saati'ne geçilmesini kronolojik bir şekilde işleyecek. Bahsi geçen dönem nedeniyle Stark Hanesi'nin kurucusu Bran the Builder'ın ve Lannister Hanesi'nin kurucusu Lann the Clever'ın projede yer alma ihtimali bulunuyor. Duvar'ın yapımına sebep olan Ak Yürüyenler savaşı ve bir jenerasyon boyunca devam eden uzun kış da yer alma ihtimali olan durumlardan.

Game of Thrones'un final sezonu gelecek yılın ilk yarısında ekrana gelecek. Uzantının da en erken 2020'de ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER