“Bu Tarz Benim Eleme Gecesi” herkesi coşturdu!

“Bu Tarz Benim Eleme Gecesi” herkesi coşturdu!
Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren Bu Tarz Benim’in, sürprizlerle dolu Eleme Gecesi Cumartesi akşamı herkesi ekran başına kilitledi.
 
Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor.  Muhteşem Eleme Gecesi’nde, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy da  jüri koltuğuna oturdu. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf ettiler.


 
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; Suzan Kardeş, Ferman Toprak ve Gökçe muhteşem sahne performanslarıyla izleyicileri coşturdular. Birbirinden eğlenceli şarkıların yer aldığı program, Cumartesi akşamına damgasını vurdu.
 
Yarışmacılar bu hafta, “Kostüm Partisi” konsepti ile izleyicilerin karşısına çıktılar. Birbirinden güzel ve şık kıyafetler giyen yarışmacılar adeta büyüledi. “Kostüm Partisi” izlenimini yansıtmak için büyük çaba sarf eden yarışmacılar, giyindikleri kostümler ile dikkatleri üzerlerine çekti.
 

 
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde, Öykü ve Özde, en düşük puanı alarak jürinin karşısına geçti. Jürinin kararı sonucu  Bu Tarz Benim’den elenen isim Öykü oldu. Arkadaşlarıyla sarılarak vedalaşan Öykü, yarışmaya ve 100 Bin liraya veda eden isim oldu.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER