Ege’nin Hamsisi dizisinin senaristi değişti!

Ege’nin Hamsisi dizisinin senaristi değişti!
TRT 1’in sevilen dizisi Ege’nin Hamsisi’nin senaryosunu artık Tayfun Güneyer kaleme alacak.

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren ilgi odağı olan dizinin yapımcısı Ferhat Eşsiz, Ege’nin Hamsisi’ne 11. Bölümde ünlü oyuncu Durul Bazan’ın katıldığını ayrıca senaryoyu da Tayfun Güneyer’in yazacağını açıkladı.

İzlenme rekorları kıran birçok dizi ve sinema filminin senarist ve yönetmenliği üstlenen Tayfun Güneyer’in yazdığı 11. Bölümde, heyecan doruğa çıkacak. Ege delikanlısı Deniz, hayatının aşkı Karadenizli Zeynep’e evlenme teklif edecek... Sevgilisi Erica ile birlikte Almanya’dan kesin dönüş yapan ve Sığacık’ta otel alan Nuri, Fikret halayı karşısında görünce şoka girecek... Almancı Nuri, Karadenizli Fikret halanın gazabından kurtulabilecek mi? Firtuna Şevket’in Ege’den tekrar Karadeniz’e göç etme kararını Sığacıklılar nasıl karşılayacak?

Ege’nin Hamsisi’nin 11. Bölümü, izleyicileri hem güldürecek, hem de hüzünlendirecek, ancak içten, samimi ve sıcak öyküsüyle yine sarıp sarmalayacak.

Ege’nin Hamsisi’nde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Utku Ateş, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Ali Akdal, Buse Meral, Celal Öztürk, Büşra Şenol, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal rol alıyor.

Ege’nin Hamsisi’nin 11. Bölümü, 1 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER