Kızım dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Kızım dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!
Acun Ilıcalı,  Survivor ve O Ses Türkiye gibi çok izlenen formatların yapımcısı sonra da Tv8'in sahibi olmuştu. Ilıcalı kanalında sadece format programlara yer verirken 2015 yılında dram ayayınlamaya da karar verdi ve Hazal Kaya- Aras Bulut İynemli çiftine Maral: En Güzel Hikayem adında bir dizi yaptı. Pınar Bulut'un yazdığı, Deniz Koloş'un çektiği dizi sadece 17 hafta ekranda kaldı ve yayından kaldırıldı. Aynı yıl birkaç dizi denemesi daha yapan Tv8, sezon sonunda drama bölümünü kapatıp yoluna eskisi gibi format programlarıyla devam etme kararı almıştı. 

Geçen sezon sonuna doğru sektörde Tv8'in yeniden Prime Time'da drama yayınlamayı deneyeceği sektör kulislerine düşmüştü. Ilıcalı ilk hamlesini Star TV'de yayınlanan ama vasat izlenme oranları alan Gülse Birsel'in hazırladığı sitkom Jet Sosyete'yi transfer ederek yaptı. ardından yeni sezonda sadece üç dizi yayınlayacağı bilgisi konuşulan Tv8'in Umutsuz Ev Kadınları, Anne, Kadın, Bizim Hikaye gibi başarılı uyarlamaların yapımcısı Med Yapım'dan bir Kore işi aldığı duyuldu. 

Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’nin kaleme aldığı, uygulayıcı yapımcılığını Suzan Sümeli’nin üstlendiği Kore uyarlaması Kızım dizisinin tanıtımı 1 Eylül akşamı kanalın yeni formatı MasterChef Türkiye'nin içinde yayınlandı. 

Eylül'de yayına çıkması beklenen uyarlama dizide Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu ‘ya, Serhat Teoman, Tugay Mercan, Sinem Ünsal ve Suna Selen eşlik ediyor. Sekiz yaşındayken demans (bunama) hastalığına yakalanan bir kız çocuğu ile babasının travmatik ilişkisine odaklanan drama Oh My Geum-Bi (My Fair Lady)'den uyarlandı. 2016 yılında 16 bölüm halinde yayınlanan dizi oyuncularına Kore'de ödül de kazandırmıştı.

İşte Kızım adıyla yayına çıkmaya hazırlanan projenin ilk tanıtımı

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER