Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yayın tarihi belli oldu!
Show TV’nin yeni dizisi “Keşke Hiç Büyümeseydik”in yayın tarihi belli oldu. 9 Eylül Pazar akşamı ekran yolculuğuna başlayacak olan dizinin yapımını MinT Prodüksiyon gerçekleştirirken, yapımcılığını Birol Güven üstleniyor. 

İnsan sevdiklerini kaybedince ertelediği zamanlar değerli olur. Ama şimdi çok geçtir. Küçükken birbirlerini nedensiz seven kardeşler, büyüdükçe küçük nedenlerle birbirlerine nasıl düşerler? Hulusi (Ege Aydan) hayatının son günlerini kendi evinde yalnız ve tek başına geçirmiştir. Hulusi yaşarken yapamadığını öldükten sonra başarabilecek midir? Miras olarak bıraktığı bu eski ev bir mülk gibi paylaşılacak mı yoksa bu aileyi tekrar bir arada mı tutacaktır?

Senaryosunu Birol Güven - Murat Aras - Eray Yasin Işık’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, Yeliz Kuvancı, İrfan Kangı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar, Serkan Özel ve Kevork Türker gibi güçlü isimler yer alıyor.
 
“Keşke Hiç Büyümeseydik” 9 Eylül Pazar günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER