Medici: Masters of Florence dizisi üçüncü sezon onayı aldı

Medici: Masters of Florence dizisi üçüncü sezon onayı aldı
İtalyan RAI kanalında ilk sezonuyla ekrana gelen Medici: Masters of Florence dizisi şimdiden üçüncü sezon onayı aldı. İkinci sezonuyla ekim ayında geri dönecek olan dizinin yeni sezon çekimleri Roma'da başladı. Christian Duguay, ikinci sezonda yönetmenliği üstlenen Jon Cassar'dan yönetmenliği devraldı.

Dizinin üçüncü sezonu "Medici: Masters of Florence. The Magnificent Part I" olarak adlandırılan ikinci sezonun devamı olacak ve Part II olarak adlandırılacak. İkinci sezonda Lorenzo de Medici'yi canlandıran Daniel Sharman gelecek sezonda da yer almaya devam edecek. Francesco Montanari ise radikal bir rahip olarak bilinen Girolamo Savonarola olarak üçüncü sezona dahil oldu.

Medici'nin ikinci sezonu ilkinin 20 sene sonrasında geçecek. Babası Piero'nun yanlış yönetimleri nedeniyle aile bankasını devralan genç Lorenzo, kardeşi ve arkadaşının yardımıyla Floransa'yı önemli bir finansal ve kültürel merkez haline getirmeye çalışacak. Bu sırada da Pazzi ailesiyle ve Papa Sixtus IV ile karşı karşıya gelecek.

Medici'nin ikinci sezonunda Medici ailesinin düşmanı Jacopo Pazzi'yi Sean Bean (Game of Thrones) canlandıracak. Üçüncü sezon da benzer şekilde Lorenzo'nun ailesini ve Floransa'yı savunmasını konu almaya devam edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER