American Horror Story'nin 8. sezonundan yeni afişler ve teaser tanıtımlar geldi

American Horror Story'nin 8. sezonundan yeni afişler ve teaser tanıtımlar geldi
American Horror Story'nin merakla beklenen gelecek sezonundan tanıtımlar ve afişler gelmeye başladı. Ayrıca dizinin yaratıcısı Ryan Murphy birkaç gün önce geri dönecekleri duyurulan Stevie Nicks, Taissa Farmiga (Zoe), Gabourey Sidibe (Queenie), Lily Rabe (Misty Day) ve Frances Conroy'un (Myrtle Snow) yer aldığı ilk kareyi paylaştı.

Yeni sezonun kadrosundaki diğer isimlerden Sarah Paulson, ilk sezondaki karakteri Billie Dean, üçüncü sezondaki karakteri Cordelia'yı ve yeni karakter Venerable'ı oynayacak. Ayrıca Cordelia hala Supreme unvanına sahip olacak. Emma Roberts Coven'daki karakteri Madison'ı canlandıracak. Jessica Lange de ilk sezondaki karakteri Constance ile bir bölüme konuk olacak.

Leslie Grossman, Coco St. Pierre Vanderbilt; Billie Lourd Mallory; Adina Porter Dinah Stevens isimli karakterlerle ekranda olacaklar. Birkaç hafta önce Evan Peters'ın komik bir kuaförü canlandıracağı, Joan Collins'in de büyük annesini oynayacağı duyurulmuştu. Cody Fern ise ilk sezonda doğan bebeğin yetişkin haliyle ekranda olacak. Sezonda Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Jeffrey Bowyer-Chapman ve Kyle Allen gibi isimler de yer alacak.

American Horror Story: Apocalypse, 12 Eylül'de ekrana dönecek. Yayınlanan teaser videoları aşağıda, posterleri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER