American Horror Story, beş karakterini daha yeni sezonda geri döndürüyor

American Horror Story, beş karakterini daha yeni sezonda geri döndürüyor
American Horror Story'nin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Dizinin yürütücü yapımcısı Ryan Murphy, beş ismin daha Apocalypse isimli sekizinci sezon için geri döneceğini duyurdu.

Stevie Nicks, Taissa Farmiga, Gabourey Sidibe, Lily Rabe ve Frances Conroy birkaç gün önce geri döneceği açıklanan Jessica Lange'e katılacaklar. American Horror Story'nin gelecek sezonu Murder House (1) ve Coven (3) sezonlarının birleşimi olacak. Nicks, Coven sezonunda kendisini canlandırmıştı. Rabe, Misty Day karakteriyle; Farmiga ve Sidibe, Zoe ve Queenie isimli cadılarla; Conroy ise cadılar meclisinin başındaki Myrtle Snow ile aynı sezonda yer aldı.

Yeni sezonun kadrosundaki diğer isimlerden Sarah Paulson, ilk sezondaki karakteri Billie Dean, üçüncü sezondaki karakteri Cordelia'yı ve yeni karakter Venerable'ı oynayacak. Ayrıca Cordelia hala Supreme unvanına sahip olacak. Emma Roberts da Coven'daki karakteri Madison'ı canlandıracak.

Leslie Grossman, Coco St. Pierre Vanderbilt; Billie Lourd Mallory; Adina Porter da Dinah Stevens isimli karakterlerle ekranda olacak. Birkaç hafta önce Evan Peters'ın komik bir kuaförü canlandıracağı, Joan Collins'in de büyük annesini oynayacağı duyurulmuştu. Cody Fern ise ilk sezonda doğan bebeğin yetişkin haliyle ekranda olacak. Sezonda Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Jeffrey Bowyer-Chapman ve Kyle Allen gibi isimler de yer alacak.

American Horror Story: Apocalypse, 12 Eylül'de ekrana dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER