Fargo'nun 4. sezonunun başrol oyuncusu belli oldu

Fargo'nun 4. sezonunun başrol oyuncusu belli oldu
FX kanalının dizilerinden Fargo'nun merakla beklenen dördüncü sezonunun başrolü belli oldu.

Ünlü komedyen Chris Rock, antoloji türündeki projede başrolde yer alacak. Dört Emmy ödüllü ismin diziye katıldığı Televizyon Eleştirmenleri Derneği'ndeki FX kanalının panelinde duyuruldu. Yeni sezonun prodüksiyonu gelecek yıl başlayacak ve yine yıl bitmeden ekrana getirilmesi bekleniyor.

Kanalın Legion dizisini de hazırlayan Noah Hawley, gelecek sezonda da showrunner, senarist ve yönetmen olarak görev alacak. MGM Television ve FX Productions yapımcılığı üstlenecek; Joel & Ethan Coen, Warren Littlefield ve John Cameronise yürütücü yapımcı olarak yer alacak.

Fargo'nun dördüncü sezonunun hikayesi 1950'de Kansas City'de geçecek. Göçmenlik ve asimilasyon temalı hikayenin merkezinde birisi İtalyan, diğeri Afro-Amerikan iki suçlu çetesi olacak. Aralarında kolay olmasa da bir barış anlaşması imzalayan taraflar, barışı pekiştirmek için en büyük oğullarını takas edecek. Rock da çetelerden birinin başındaki ismi canlandıracak. Kendi oğlunu diğer çeteye veren karakter, düşmanının oğlunu kendi oğlu gibi yetiştirmeye başlayacak. Ancak sonrasında Kansas City mafyasının başındaki isim rutin bir ameliyatta hayatını kaybedince her şey değişecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER