Riley Voelkel, The CW'nun yeni dizisi Roswell, New Mexico'nun kadrosunda

Riley Voelkel, The CW'nun yeni dizisi Roswell, New Mexico'nun kadrosunda
Dün gece yayınlanan bölümüyle ekrana veda eden The Originals'ın oyuncularından Riley Voelkel, The CW'da kaldı. Aktristin, kanalın yeni dizilerinden Roswell, New Mexico'nun kadrosunda yer alacağı ve birden fazla bölümde oynayacağı duyuruldu.

1999-2002 arasında üç sezon boyunca yayınlanan bilim kurgu dizisi Roswell'in modern uyarlamasının pilotu The Originals senaristi Carina Adly MacKenzie tarafından yazıldı, yaratıcısı Julie Plec tarafından yönetildi. Uyarlama, orijinalinde olduğu gibi Melinda Metz'in yazdığı Roswell High serisine dayanıyor.

Bir saatlik dramada istemeyerek büyüdüğü Roswell, New Mexico'ya geri dönen bir göçmen kızının hikayesi anlatılacak. Liz, geri döndüğünde gençliğinde hoşlandığı Max'in polis memuru olduğunu ve Dünya'ya ait olmayan güçleri olduğunu keşfeder. Aralarında romantik bir ilişki gelişmeye başlar ve iki karakter, birlikte Max'in geçmişini araştırmaya başlarlar. Ancak yaşanan şiddetli bir saldırı Dünya'daki uzaylı varlığını gizlemek için devlet tarafından gizlenince Max'in gerçek kimliği ve aralarındaki romantik ilişki tehlikeye girer.

Voelkel ise dizide Max'in polis merkezindeki ortağı Cameron'ı canlandıracak. Cameron, seksi, cool, anlaşması kolay, gerçekçi ve önüne çıkan her türlü sorunla baş edebilecek türden birisi olarak tanımlanıyor. Roswell, New Mexico gelecek dizi sezonunun ortasında, yani yeni yılda ekrana gelmeye başlayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER