Kanal D'nin yeni programı Şöhret Kafası başlıyor

Kanal D'nin yeni programı Şöhret Kafası başlıyor
Kanal D’nin sunuculuğunu başarılı oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’in yaptığı Şöhret Kafası bu akşam ilk bölümü ile ekrana geliyor. Şöhret Kafasında 10 yarışmacı ünlü isimlerin kafa maketleri ile zorlu etaplardan geçmeye çalışacak.
 
Şöhret Kafası ilk olarak “Karaoke” oyunu ile başlayacak. Karaoke oyununda, dönen dev bir plağın üzerinde duran şöhretler plak iğnesinden kaçmaya çalışarak mikrofonları yakalamaya çalışacak. İkinci oyun olarak “Kırmızı Halı” oyunu oynanacak. Şöhretler kayan kırmızı renkli bir halı üzerinde dev mikrofonlar ve bodyguardları aşarak Şöhretler Kulübüne girmeye çalışacak. Üçüncü oyun ise “Akarken Doldur” olacak. Şöhretler dönen platformun tepesindeki dev şişeden dökülen suyu bardaklarına taşımaya çalışacaklar. Bu oyunda suyu bardağına dolduramayan şöhret veda edecek. Büyük finalden önceki son oyun ise “Köpekbalığı” oyunu olacak. Ortaya çok eğlenceli görüntülerin çıktığı bu oyunda tekneyle açıklara savrulan iki şöhret Köpekbalığından kaçmaya çalışacak. Final oyununda ise “Selfie” oyunu oynanacak. Selfie etabında, trambolinle zıplayan finalist şöhret, doğru zamanda selfie çekebilirse, ödülü kazanacak. Selfie’nin seviyesi yükseldikçe, ödül de katlanacak.
 
Birbirinden efsane isimleri Türk televizyonlarının en muhteşem kadrosunu evinize getirecek olan Şöhret Kafası, bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de.
 
Yayın Tarihi           : 16 Temmuz Pazartesi
Yayın Saati             : 20.00


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER