Digitürk ve CBS Studios International yeni içerik anlaşması imzaladı!

Digitürk ve CBS Studios International yeni içerik anlaşması imzaladı!
Söz konusu anlaşma, 2018-2019 sonbahar döneminde yayına girecek yeni diziler “FBI” ve “A Million Little Things” ile birlikte, yayınları hali hazırda devam eden ‘SEAL Team”, “Instinct” ve “SMILF” dizilerini kapsıyor.

CBS Studios International ve Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, yeni bir münhasırlık anlaşmasına imza attıklarını duyurdular.

Anlaşmanın bir parçası olarak Digiturk’ün eğlence kanalları, CBS Studios International’in CBS Television Network, The CW ve ABD’nin beğeniyle takip edilen kablo ağı SHOWTIME için ürettiği içerikler de dahil olmak üzere en yeni dizilerini münhasır olarak yayınlanacak.

Digiturk üyelerinin beğenisine sunulacak yeni diziler arasında Dick Wolf prodüksiyonu olan drama dizisi FBI, CBS’in komedi dizileri HAPPY TOGETHER ve NEIGHBORHOOD, CW’un yeniden başlayan CHARMED dizisi, SHOWTIME’ın ESCAPE AT DANEMORRA dizisi ile ABC Network için hazırlanan “A MILLION LITTLE THINGS” yer alıyor.

CBS Studios International Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Armando Nuñez, Digiturk ile imzalanan anlaşma konusunda şunları söyledi: “Bu, çok önemli bir pazarın lideri konumdaki bir platformla imzaladığımız çok önemli bir anlaşma. Yeni içeriklerimizin çeşitliliği ve zenginliğinin, Digiturk gibi yayın platformlarına, üyelerini artırma yönünde değerli bir fırsat sunduğuna inanıyorum.”

Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly, konu ile ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti: “Türkiye’nin lider ve sektöründe öncü pay TV platformu olarak, dünyaca ünlü CBS Stüdyoları ile bu önemli anlaşmaya imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Portföyümüzü zenginleştirmek ve dünya çapında en kaliteli içerikleri üyelerimize ulaştırmak üzere yatırımlarımızı güçlendirerek sürdürüyoruz. Bu bağlamda, CBS ile anlaşmamız kapsamında yer alan seçkin dizilerin izleyicilerimizi heyecanlandıracağını ve hiç kuşkusuz ki iş hedeflerimize de hizmet edeceğini düşünüyorum.”

CBS Studios International Hakkında
CBS Stüdyoları, çoklu medya platformlarına 60’ın üzerinde dilin konuşulduğu 200’den fazla ülkede lisanslı içerik sağlayan, uluslararası televizyon pazarının lider program tedarikçisidir. Şirket; CBS Television Network, The CW, CBS All Access ve diğer platformlar için CBS Television Studios tarafından üretilen programlarla birlikte, CBS Television Distribution, SHOWTIME Networks, CBS News, CBS Films’in programlarının ve 70.000 saatin üzerindeki içerik arşivinin dağıtımını yapmaktadır. Sahibi olduğu ve yönettiği Ten Network Holding Avustralya gibi bir dizi uluslararası kanal girişimi içinde de yer alan şirket, aynı zamanda yerel yapımlar için program formatı da ihraç ediyor. Merkezi Los Angeles’ta, EMEA ana yerleşkesi ise Amsterdam’da bulunan CBS Stüdyoları’nın dünya çapında 13 ofisi bulunuyor. CBS Stüdyoları bir CBS Grubu şirketidir.

Digiturk Hakkında
1999 yılında kurulan Digiturk, Türkiye’nin en yaygın ve lider dijital yayıncılık platformudur. Zengin ve kaliteli spor ve eğlence içeriklerini yüzlerce kanalı üzerinden üyelerine sunmaktadır. Türkiye’yi ‘pay TV’ kavramı ile Digiturk tanıştırmıştır ve hali hazırda pazardaki en güçlü içeriğe sahip oyuncudur. Digiturk, zengin içerik portföyü ve teknolojideki uzmanlığı ile dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan Türklere hizmet götürebilen, uluslararası bir platform kimliğine de sahiptir. Digiturk 2016 yılından bu yana, 5 kıtada ve 43 ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası yayıncılık organizasyonlarından birine sahip beIN MEDIA GROUP çatısı altında yer almaktadır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER