Daniel Craig'in yeni dizisi Purity'nin hazırlıkları bir kez daha durdu

Daniel Craig'in yeni dizisi Purity'nin hazırlıkları bir kez daha durdu
James Bond rolüyle bilinen ünlü aktör Daniel Craig'in Purity isimli yeni bir diziyle televizyona geleceğinin haberini 2016'da duyurmuştuk. Ancak ilk olarak geçtiğimiz yaz ertelemeye gidilen dizinin hazırlıkları bir kez daha sekteye uğradı.

The New York Times'ın haberine göre şimdiye kadar yavaş da olsa devam edilen prodüksiyon öncesi hazırlıklar durdu, nedeni ise Craig'in Bond 25'in çekimlerine başlamış olması yüzünden diziye ayıracak zamanının olmaması. Purity, geçtiğimiz yıl ertelendiğinde de benzer bir açıklama gelmiş, filmin çekimleri bittikten sonra diziye başlanacağı duyurulmuştu.

Bu yeni televizyon projesi Jonathan Franzen'in kaleme aldığı Purity kitabından uyarlanıyor. Senaryosunu Franzen ve Todd Field'in kaleme aldığı dizi Pip isminde genç bir kadını merkezine alıyor. Kuzey California'da alışılmadık koşullarda yetişen bu kadın farklı şehirlerde değişik işler yapmaya başlıyor. Onun bu düzensiz iş hayatı ve ilişkileri, farklı insanların hayatına girmesine vesile oluyor. Craig ise proje yeniden yola çıkarsa Andreas isimli yolu Pip'le kesişen Alman bir provakatörü canlandıracak..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER