Daniel Craig'in yeni dizisi Purity'nin çekimleri ertelendi!

Daniel Craig'in yeni dizisi Purity'nin çekimleri ertelendi!

James Bond'u oynamasıyla bilinen ünlü aktör Daniel Craig'in Purity isimli yeni bir diziyle televizyona geleceğinin haberini geçtiğimiz yıl vermiştik. Showtime kanalında yayınlanacak dizinin çekimleri şimdilik ertelendi.

Showtime CEO'su David Nevins'in açıklamasına göre bunun nedeni aktörün öncelikle Bond 25'i çekecek olması. 8 Kasım 2019'da vizyona girecek filmin çekimleri bittikten sonra diziye başlanacak. O nedenle şimdilik çekim takvimi belli değil ve 2019'a bile kalabilir.

Bu yeni televizyon projesi Jonathan Franzen'in kaleme aldığı Purity kitabından uyarlanıyor. Senaryosunu Franzen ve Todd Field'in kaleme aldığı dizi Pip isminde genç bir kadını merkezine alıyor. Kuzey California'da alışılmadık koşullarda yetişen bu kadın farklı şehirlerde değişik işler yapmaya başlıyor. Onun bu düzensiz iş hayatı ve ilişkileri, farklı insanların hayatına girmesine vesile oluyor.

Oyuncu ise Andreas isimli yolu Pip'le kesişen Alman bir provakatörü canlandıracak.. Craig, özellikle 90lı yıllarda İngiliz televizyonunda birçok yapımda yer almıştı ancak bu onun Amerikan televizyonundaki ilk işi olacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER