Apple'dan bir drama dizisi daha geliyor

Apple'dan bir drama dizisi daha geliyor
Orijinal içerik konusundaki yatırımlarına devam eden Apple'dan bir dizi onayı daha geldi. İsmi henüz belli olmayan dramanın sezonu 10 bölüm sürecek. Anonymous Content ve Paramount Television'ın yapımcılığını üstlendiği proje, 11 yaşındaki Hilde Lysiak'ın gerçek hayat hikayesinden esinlenecek.

Dana Fox (Ben and Kate) ve Dara Resnik'in (Daredevil) yaratıcısı olduğu diziyi Jon M. Chu (Crazy Rich Asians, Now You See Me 2) yönetecek. Bir aile draması olan yeni dizide genç bir kız babasının yıllar önce arkasında bıraktığı küçük bir kasabaya taşınıyor. Oradayken babası dahil kasabadakilerin arkada bırakmakta zorlandığı bir davayla ilgili gerçeği ortaya çıkaracak.

Hilde Lysiak, 9 yaşındayken Selinsgrove'daki bir cinayeti araştırmaya başlamış ve kendi hazırladığı Orange Street News üzerinden gerçeği ortaya çıkartmıştı. Hatta onun yaşındaki bir kızın cinayetlerle ilgileniyor olması olumsuz bazı eleştirilere sebep olmuştu. Ancak eleştirilere rağmen Hilde ve gazetecilik yapan babası Matthew Lysiak, dört kitaplık bir anlaşma imzaladılar.

Apple'ın şimdiye kadar onay verdiği diziler arasında Jennifer Aniston'ın ve Reese Witherspoon'un dizisi, Isaac Asimov’un Foundation üçlemesiAmazing StoriesAre You Sleeping, Ronald D. Moore dizisi, Kristen Wiig dizisiSeeDickinsonLittle Voice da yer alıyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER