Greg Berlanti, Warner Bros. Television ile olan anlaşmasını yeniledi

Greg Berlanti, Warner Bros. Television ile olan anlaşmasını yeniledi
Amerika'daki TV sektörünün önde gelen yapımcılarından Greg Berlanti, Warner Bros. Television'da kaldı. Ünlü yapımcının yapım şirketiyle olan anlaşmasını yenilediği açıklandı.

Devam eden anlaşmasında iki yılı kalan Berlanti'nin anlaşması dört yıl daha uzadı ve 2024'e kadar geçerli olacak. Anlaşmanın toplam bedeli ise 400 milyon $. Ayrıca anlaşma sadece Berlanti'nin TV projelerini kapsıyor. Son olarak Love, Simon filmiyle vizyona gelen Berlanti'nin film anlaşması FOX ile devam ediyor.

Berlanti'nin yapımcısı, senarist ve yönetmen olarak görev aldığı 14 dizi ve iki animasyon projeye bulunuyor: All American, Arrow, Black Lightning, Legends of Tomorrow, The Flash, Riverdale, Supergirl, Blindspot, God Friended Me, The Red Line, The Chilling Adventures of Sabrina, Doom Patrol, Titans, You, Freedom Fighters: The Way ve Constantine: City of Demons.

Şu an için Amerikan sektörü için bir rekoru elinde bulunduran ünlü yapımcının Warner Bros. ile olan anlaşması nakit ödeme üzerine kurulu ve bu nedenle ekstra bir ödeme bulunmuyor. Ancak anlaşması 14 diziden fazlasına ulaştığı takdirde alacağı ekstra para miktarlarını da kapsıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER