The CW, 2018-2019 sezonu için 5 yeni diziye onay verdi

The CW, 2018-2019 sezonu için 5 yeni diziye onay verdi
Amerika'nın ulusal kanallarından The CW, gelecek sezonda ekrana getireceği yeni dizilerin duyurusunu yaptı. Kanal, toplamda beş dramaya onay verdiğini açıkladı ve bunların üç tanesini sonbahar sezonuna, iki tanesini ise sezon ortasına koydu.

* Legacies (Sonbahar)Uzantı dizi, Alaric ve Caroline'ın kurduğu The Salvatore School'da eğitim gören genç vampirler, cadılar ve kurt adamlar üzerine kurulu olacak. Hope Mikaelson, Alaric Saltzman, ikizleri Lizzie ve Josie Saltzman da okulda yer alacak karakterlerin içindeler. Kadroda Danielle Rose Russell, Matt Davis, Aria Shahghasemi, Quincy Fouse, Kaylee Bryant ve Jenny Boyd gibi isimler yer alıyor.

Legacies'in baş yapımcılığını The Originals ve The Vampire Diaries'in yaratıcısı ve baş yapımcısı Julie Plec üstlendi. The Originals, 13 bölümlük final sezonuna devam ediyor.* Charmed (Sonbahar)

The WB ve UPN birleşip The CW ollmadan önce The WB'da sekiz sezon yayınlanan Charmed dizisini Jane the Virgin'ın ekibinde yer alan Jessica O’Toole, Amy Rardin ve Jennie Snyder üçlüsü yazacaklar. CBS Studios da yapımcı olarak yer alacak.

Alyssa Milano, Shannen Doherty, Holly Marie Combs ve Rose McGowan dörtlüsünün başrolde yer aldığı orijinal dizi, insanları kötü güçlerden korumaya çalışan birkaç cadının hikayesi üzerine kuruluydu. Yeni dizi de eskinin yolundan ilerleyerek merkezine üç genç cadı oturtacak. Ancak zaman olarak günümüzde geçecek. Üç kız kardeş cadı olduklarını öğrenirler. Şeytanlarla mücadele, aile bağlarını devam ettirme, ataerkilliğe karşı gelme... Bir cadının işi asla bitmez!

Yeniden çevrimin kadrosunda Sarah Jeffery, Madeleine Mantock, Melonie Diaz ve Rupert Evans gibi isimler yer alıyor.
* Rosswell, New Mexico (Sezon ortası)

1999-2002 arasında üç sezon boyunca yayınlanan bilim kurgu dizisi Roswell'in modern uyarlamasının pilotu The Originals senaristi Carina Adly MacKenzie tarafından yazıldı, yaratıcısı Julie Plec tarafından yönetildi. Uyarlama, orijinalinde olduğu gibi Melinda Metz'in yazdığı Roswell High serisine dayanıyor.

Kadroya katıldığı açıklanan isimler şöyle: Jeanine Mason (Grey's Anatomy), Nathan Parsons (True Blood, The Originals), Lily Cowles (BrainDead), Michael Vlamis (New Girl), Tyler Blackburn (Pretty Little Liars), Heather Hemmens (If Loving You Is Wrong), Michael Trevino (The Originals).

Bir saatlik dramada istemeyerek büyüdüğü Roswell, New Mexico'ya geri dönen bir göçmen kızının hikayesi anlatılacak. Liz, geri döndüğünde gençliğinde hoşlandığı Max'in polis memuru olduğunu ve Dünya'ya ait olmayan güçleri olduğunu keşfeder. Aralarında romantik bir ilişki gelişmeye başlar ve iki karakter, birlikte Max'in geçmişini araştırmaya başlarlar. Ancak yaşanan şiddetli bir saldırı Dünya'daki uzaylı varlığını gizlemek için devlet tarafından gizlenince Max'in gerçek kimliği ve aralarındaki romantik ilişki tehlikeye girer.

Bahsi geçen polis Max'i Parsons, göçmen kız Liz'i de Mason canlandıracak. Cowles, köklerini gizli tutmak için uğraş veren, kasaba hayatını beğenmese de dahil olmaya çalışan Isobel'i oynayacak. Vlamis, sorunlu bir çocukluk geçirmiş, Dünya'dan ve çevresindekilerden kaçıp gitmek için yol arayan Michael'ı canlandıracak. Trevino ise ailesi mirasıyla ilgili korkutucu bir gerçeği öğrenen şerifin popüler oğlu Kyle'ı oynayacak.

Blackburn, Orta Doğu'dan eve dönen ve orada yaşadıkları nedeniyle travma yaşamış Alex'i, Hemmens ise Liz'in eğlenceli ve serbest ruhlu en iyi arkadaşını canlandıracak.* All American (Sonbahar)

Kadrosunda Taye Diggs (Empire, Murder in the First), Daniel Ezra (Prime Suspect 1973, Undercover), Cody Christian (Teen Wolf, Pretty Little Liars), Samantha Logan (666 Park Avenue, The Fosters), Bre-z (Empire), Monet Mazur ve Michael Evans Behling gibi isimleri barındırıyor. Lisede geçen bir Amerikan futbolu draması ve kanala DC Comics dizileriyle Riverdale'i hazırlayan Greg Berlanti hazırlıyor.

April Blair'in (Reign) senaristlik yaptığı projenin yapımcılığını futbol oyuncusu Robbie Rogers, Berlanti Prods. ve Warner Bros. TV. üstlendi. Dizide profesyonel futbolcu Spencer Paysinger'in futbol kariyerinin liseyle birlikte başlayan yükselişinden esinlenildi.

Los Angeles'ın güney bölgesinde yaşayan Spencer, Beverly Hills High'ta futbol oynaması için seçiliyor. Bununla birlikte birbirlerinden çok farklı iki ailenin dünyaları birleşiyor.
* In the Dark (Sezon ortası)

Kadrosunda Perry Mattfeld (Shameless), Derek Webster (The Whispers, Ray Donovan), Keston John (Blood and Oil) , Brooke Markham (Foursome) ve Kathleen York (The Client List, The West Wing) gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu Corinne Kingsbury yazacak.

Murphy, uyuşturucu satıcısı olan arkadaşı Tyson’ın cinayetindeki tek tanıktır ve olacak iş ya, tam da bu sırada kör olmuştur. Polis onun hikayesini kabul etmeyince köpeği Pretzel ile birlikte katili bulmak üzere yola koyuluyor. Kör insanlar için rehber köpek eğiten Breaking Blind isimli okulda çalışan ama işini sevmeyen Murphy, aynı zamanda çevresindekilere ters davranan, alkolü ve flört etmeyi seven biri.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER