Penn Badgley'in yeni dizisi You'nun ilk tanıtımı yayınlandı

Penn Badgley'in yeni dizisi You'nun ilk tanıtımı yayınlandı
Lifetime kanalının sezonu 10 bölüm sürecek yeni dizisi You'nun ilk tanıtımı yayınlandı. 9 Eylül'de başlayacak dizi, Caroline Kepnes'in aynı isimli çok satan kitabından uyarlama.

Psikolojik gerilim türündeki dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Greg Berlanti ile Sera Gamble üstlendiler. Ülkemizde Epsilon Yayınları'nın Sen ismiyle yayınladığı kitap, 21. yüzyıldan bir aşk hikayesi üzerine kurulu ve "Aşk için ne yaparsın?" sorusunu soruyor. Bir kitabevi sahibi olan Joe'nun yolu yazar olmaya çalışan Beck'le kesişir ve ondan etkilenir. İnterneti ve sosyal medyayı kullanarak onunla ilgili her şeyi öğrenerek daha da yaklaşır ve bu tuhaf hoşlantı çabucak takıntıya dönüşür. Bu durum ona ulaşmak için yoluna çıkan her şeyi yoldan kaldırmaya da götürür.

You'nun başrollerinde Gossip Girl dizisiyle tanınan Penn Badgley ve Elizabeth Lail (Dead of Summer, Once Upon A Time) yer alıyor. Kadrodan Shay Mitchell (Pretty Little Liars), Beck'in arkadaş grubunun kraliçesi Peach'i canlandıracak. Ailesi zengin ve ayrıcalıklı birisi olan Peach, gözünü Joe'ya dikecek ve Beck ile düşman haline gelecekler.

Kadroda Zach Cherry (Search Party), Luca Padovan ve John Stamos (Fuller House) da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER