Kalk Gidelim dizisinin sezon finali tarihi belli oldu!

Kalk Gidelim dizisinin sezon finali tarihi belli oldu!
Ekranlarda hangi dizilerin devam edeceği, hangi dizilerin final yapacağı merak konusu olduğu bu günlerde “Kalk Gidelim” dizisinin yapımcısı Eyüp Üstün’den müjdeli haber geldi.

Ekranların en organik dizisi “Kalk Gidelim”in Yapımcı Eyüp Üstün “Seyircimiz dizimizi adeta bağrına bastı diyebiliriz. İzleyicilerimizin yoğun ilgisi ve yayıncı kuruluşumuz TRT1’in desteği sayesinde Kalk Gidelim yaz aylarında da ekranda olmaya devam edecek. Tüm ekibimizin iyi bir dinlenmeye ihtiyacı var. 9 Haziran’da sezon finalinin ardından yaklaşık 1 aylık kısa bir ara vereceğiz. Ardından Temmuz ayı içerisinde yeni bölümlerimiz tekrar izleyicilerimizle buluşmaya devam edecek” diye belirtti.

Ekranların en organik dizisi "Kalk Gidelim" yaz aylarında da yeni bölümleriyle güldürmeye devam edecek... Muğla halkı tarafından da kucaklandıklarını belirten Eyüp Üstün bu şekilde sevilmekten ve reytinglerden çok memnun olduğunu ifade etti.

Kalk Gidelim dizisinin oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever, Yıldız Kültür gibi televizyon dünyasının önde gelen isimleri yer alıyor. Son zamanların en iyi aile dizilerinin başında gelen ‘Kalk Gidelim’in Mayıs ayında “Magazin Gazetecileri Derneği” tarafından Mayıs ayında yapılan ödül töreninde “Yılın En İyi Komedi Dizisi” seçilmişti...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER