FOX, 2018-2019 sezonu için 3 yeni diziye daha onay verdi

FOX, 2018-2019 sezonu için 3 yeni diziye daha onay verdi
Brooklyn Nine-Nine, The Mick ve The Last Man on Earth'ü iptal eden FOX, gelecek sezon için üç dizi onayı verdiğini de duyurdu.

* The Cool Kids

Kahkaha efektli komedi dizisi. 70 yaş ve üstü yaşındakiler için lise komedisi olarak tanımlanan projenin kadrosunda Vicki Lawrence, Martin Mull, Leslie Jordan ve David Alan Grier gibi isimler bulunuyor. Senaristliğini Charlie Day ve Paul Fruchbom, yönetmenliğini Don Scardino üstlendi.

Bir emekli topluluğundaki üç erkek arkadaş topluluğun patronu gibi bir konumdadır. Ancak topluluğa yeni katılan bir kadın nedeniyle otoriteleri sarsılmaya başlar ve bir meydan okuma çıkar.* Proven Innocent

Hukuk draması. Kadrosunda Rachelle Lefevre, Riley Smith, Vincent Kartheiser, Russell Hornsby ve Nikki M. James gibi isimler yer alıyor. Senaryoyu David Elliot, yönetmenliği Patricia Riggen yapacak.

Dizi, suçlu bulunan masum insanların suçsuzluğunu ortaya çıkarmaya ve davalarını yeniden açmaya çalışan bir hukuk firması kuran Madeline Scott isimli bir avukatı konu alacak.* Rel

Kahkaha efektli komedi dizisi. İsmini başrolünü üstlenen komedyen ve aktör Lil Rel Howery'den alıyor. Onun hayatından esinlenecek komedinin kadrosunda Jordan L. Jones, Jessica Moore ve Jordan L. Jones gibi isimler yer alıyor. Senaryoyu Howery, Josh Rabinowitz, Kevin Barnett; yönetmenliği Gerry Cohen üstlendi.

‘Her zaman kendine inan ve muhteşem şeyler gerçekleşsin.’ mottosuyla yaşayan Lil Rel, karısının berberiyle ilişkisi olduğunu öğrenince mottosunu değişiklik gerektiğini düşünür. Boşanmanın ardından Chicago'da yeni bir hayat; aşk, saygı ve yeni bir berber arayışı içeine girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER