Brooklyn Nine-Nine, The Mick ve The Last Man on Earth iptal oldu

Brooklyn Nine-Nine, The Mick ve The Last Man on Earth iptal oldu
FOX kanalından üç komedisine kötü haber geldi ve dizileri "iptal" etti.

Will Forte, Kristen Schaal, January Jones, Mel Rodriguez, Mary Steenburgen ve Cleopatra Coleman'ın başrolünde yer aldığı The Last Man on Earth, dördüncü sezonunu tamamlamıştı ve dizide ölümcül bir virüsten kurtulan bir grup hayatta kalanın yaşadıkları anlatılıyor.

İkinci sezon finaliyle ekrana gelen ve başrolünde Kaitlin Olson'un yer aldığı The Mick'in kadrosunda Sofia Black-D’Elia, Thomas Barbusca, Jack Stanton, Carla Jimenez ve Scott MacArthur da yer alıyordu. Dizide kız kardeşi ve kocası dolandırıcılıktan tutuklanınca yeğenlerinin bakımı üstüne kalan bir kadının ve çocukların başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

Beşinci sezonuyla ekrana gelen Brooklyn Nine-Nine ise sezonunu 20 Mayıs'ta tamamlayacak. NYPD'nin 99 numaralı birliğini konu alan komedinin kadrosunda Andy Samberg, Andre Braugher, Terry Crews, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz ve Chelsea Peretti gibi isimler yer alıyor.

The Last Man on Earth ve The Mick bölümleri ülkemizde FX Türkiye'de, Brooklyn 99 ise Netflix Türkiye'de yayınlanıyor. FOX daha önce 9-1-1, Empire, Star, The Resident, The Gifted, The Orville ve The Simpsons dizilerine onay vermişti.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER