Ramazan Sevinci ve Sahur Bereketi TRT1’de yaşanacak!

Ramazan Sevinci ve Sahur Bereketi TRT1’de yaşanacak!
Her yıl gelişi özlemle beklenen Ramazan ayının değişmez ve vazgeçilmez programlarından olan, “Ramazan Sevinci ve Sahur Bereketi” programı, bu yıl “Şehadet, Milli Birlik, Bütünlük ve Vatan Sevgisi” ana teması ile 16 Mayıs 2018 Çarşamba’dan dan itibaren TRT1 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

TRT 1 ekranları, büyük bir beğeniyle izlenilen Ramazan ayı programlarını her yıl olduğu gibi bu yıl da, içerik ve sunum olarak daha da geliştirerek izleyicilere sunacak.

Ayların en hayırlısı, “on bir ayın Sultanı” olan Ramazan ayının gelmesi ile bu kutlu ayın vazgeçilmez ve değişmez misafiri olan ‘TRT’nin Ramazan programları’, seçkin konu ve konuklarıyla, TRT 1 ekranlarında olacak.

Sunuculuğunu Bekir Develi’nin üstlendiği “Ramazan Sevinci” ve Ali Bektaş’ın sunacağı “Sahur Bereketi”  programları, birbirinden değerli konukların samimi ve içten sohbetleri, şiirleri, ilahi dinletileri ve Kur’an-ı Kerim tilavetleri ile izleyiciyle buluşacak.

Ramazan Sevinci ve Sahur Bereketi programları tarihimizin ve medeniyyetimizin en değerli yapı taşlarından olan Ayasofya ve Sultan Ahmet Camii’nin bulunduğu Sultan Ahmet Meydanı’ndan  TRT 1 ekranlarından yayınlanacak.

Seher vaktinde ‘Sahur Bereketi’ saat 02.00’da, İftar vaktinde ‘Ramazan Sevinci’ saat 19.00’da Ramazan ayı boyunca TRT 1 ekranlarında! BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER