Beş Kardeş dizisi hakkında basın açıklaması

Beş Kardeş dizisi hakkında basın açıklaması
Ay Yapım tarafından Kanal D için hazırlanan ve Onur Ünlü'nün yazıp çektiği dizi Beş Kardeş'in uzun zamandır çekimleri devam ediyordu. Yayın tarihi açıklaması beklerken bu gün çıkan Beş Kardeş setinde sorunlar olduğu hakkında bazı yazılar çıktı. İşte bu yazılara Ay Yapım'dan yıldırım hızında bir basın açıklaması geldi. Kelimesine dokunmadan yayınlıyoruz.


"Bugün Beş Kardeş dizisiyle ilgili çıkan haber gerçeği yansıtmamaktadır. 

Çekimlerine bir süredir devam edilen Beş Kardeş dizisinin hali hazırda çekilmiş 3 bölümü bulunmaktadır. İlk bölümün birleştirilmesi; fikir birliğiyle alınmış, tamamen editoryal bir karardır. Dizi sektöründe olanların gayet iyi bilecekleri gibi ilk bölüm süresinin normalden daha uzun olması sık karşılaşılan ve rekabetle ilgili bir durumdur. Bu tüm editoryal kadronun ortak kararıdır. Daha da önemlisi, yazıda söylenilenin aksine bu karar sebebiyle, kamera önü ve kamera arkası tüm ekip 2 bölüm ücreti almıştır; çekilen 3 bölümün ücreti ise 4 bölüm olarak ödenmiştir. Hele ki yazıda geçen kanal tarafından beğenilmedi yorumu ise tamamen hayal ürünüdür. Buna da en güzel cevabı dizi yayınlandığında izleyici verecektir. 

Bugüne kadar huzurlu çalışma ortamını ilk şart olarak benimsemiş bizler için, hakkımızda yazılabilecek herhangi bir yazıdan önce doğru bilgiyi alabilmek adına tarafımıza sorulmasını, dikkat çekici başlıklarla yapılan ve doğruyu yansıtmayan haberlerlekamuoyunun yanlış bilgilendirilmemesini önemle rica ederiz."

Saygılarımızla,
Ay Yapım
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER