Yusuf Çim ve Bahar Şahin, Servet dizisinin setinden canlı yayın yapacak!

Yusuf Çim ve Bahar Şahin, Servet dizisinin setinden canlı yayın yapacak!
Show TV’de ekrana gelen, Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği “Servet”in setinden 19 Nisan Perşembe günü canlı yayın yapılacak! Sevilen oyuncular Yusuf Çim ve Bahar Şahin’le yapılacak olan canlı yayın, aynı anda “Servet” dizisinin ve Show TV’nin resmi sosyal medya hesaplarından fan kitlesi ile buluşacak.
 
Genç jenerasyonun gözde oyuncularından Yusuf Çim ve Bahar Şahin’in başrollerini paylaştığı dizide Ali Sürmeli,Arsen GürzapTülay GünalKanbolat Görkem ArslanBaran BölükbaşıCemre GümeliAlicia Kapudağ,Barış YalçınBora CengizEvren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimler de yer alıyor.
 
HERKES KENDİ SERVETİNİ ARAR BU HAYATTA!
 
Herkesin Servet’inin peşinde koştuğu şu dünyada gerçek servet denilebilecek tek şey; Aşk hakkında bir hikâye.Ferah Feza (Bahar Şahin) her yıl 18 yaşını doldurup, kaldıkları yetiştirme yurtlarından ayrılmak zorunda olan binlerce gençten biriydi. Ancak diğerlerinden önemli bir farkı vardı, kimsesiz değildi. Henüz bilmese de büyük bir ailesi vardı ve hayalini bile kuramayacağı kadar zengindi. Can Yiğit (Yusuf Çim) 29 yaşındaydı. Tıpkı Ferah gibi anne ve babasını kaybetmişti. Evlatlık gibi büyümüş olsa da ülke çapında önemli bir iş adamının kanatları altında, onun oğlundan farksız, her istediğini yapabilecek güçteydi. Bu yaşta kimsenin kolay sahip olamayacağı bir güce ve paraya sahipti, bu büyük aileyi yönetiyordu.
 
Fettah Holding’in sahibi Kudret Fettah’ın (Ali Sürmeli) talimatıyla asıl kimliğini bilmediği Ferah’a, hakkı olan serveti vermek için yola çıktığında bu yolun hem Ferah’ın hem de kendisinin sınavı olacağını bilmiyordu. Can ve Ferah, paylaşılamayan dev bir servet  için yapılan kavganın ortasında kaldılar. Herkesin kendi servetini aradığı bu hayatta zorlu sınavlardan geçeceklerdi; Can, Ferah için kendisinin bile tahmin edemeyeceği kadar ileri gidecek her şeyi, herkesi karşısına alacaktı. Birbirlerini yaşatmak için saf aşklarından vazgeçmeleri gerekiyordu. Bu kirli kavgaservet peşinde koşan herkesi içine çekecek, temiz kalmayı başaranlar hayattaki servetlerine kavuşacaktı.
 
Servet, 2. bölümü ile 19 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER