Eric Bana, Dirty John dizisinin kadrosuna dahil oldu

Eric Bana, Dirty John dizisinin kadrosuna dahil oldu
Amerika'nın kablolu kanallarından Bravo'nun Dirty John isimli yeni bir antoloji dizisine iki sezonluk onay verdiğini Ocak ayının sonuna doğru duyurmuştuk. Gerçek olaylardan uyarlanacak Dirty John'un hikayesi haberlere ve Los Angeles Times muhabiri Christopher Goffard'ın gerçek suç konulu podcastleri üzerine kurulu.

Projenin yapımcılığını Universal Cable Productions, Los Angeles Times Studios ve Atlas Entertainment üstlendi. Senaryosunu ise son olarak  Chance'i yazan Alexandra Cunningham yazıyor. İlk sezonda karizmatik John Meehan'la girilen romantizmin bir aile için ne kadar korkunç sonuçlar doğurabileceği anlatılacak. Sırlar, inkar, manipülasyon, hayatta kalma...

Dirty John'un kadın başrolünün Connie Britton olduğu haberini birkaç gün önce vermiştik. Kısa süre önce bahsi geçen John Meehan'ı oynayacak isim de belli oldu. Dirty John'un erkek başrolü olarak Eric Bana diziye dahil oldu. Sinema ağırlıklı bir kariyeri olan oyuncu Hulk, The Boleyn Girl, Black Hawk Down, Troy, Munich, Star Trek ve The Time Traveler’s Wife gibi projelerle biliniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER