Connie Britton, Dirty John dizisinin kadrosuna dahil oldu

Connie Britton, Dirty John dizisinin kadrosuna dahil oldu
Amerika'nın kablolu kanallarından Bravo'nun Dirty John isimli yeni bir antoloji dizisine iki sezonluk onay verdiğini ocak sonunda duyurmuştuk. Gerçek olaylardan uyarlanacak Dirty John, haberlere ve Los Angeles Times muhabiri Christopher Goffard'ın gerçek suç konulu podcastleri üzerine kurulu.

Projenin yapımcılığını Universal Cable Productions, Los Angeles Times Studios ve Atlas Entertainment üstlendi. Senaryosunu en son Chance'i yazan Alexandra Cunningham yazıyor. İlk sezonda karizmatik John Meehan'la girilen romantizmin bir aile için ne kadar korkunç sonuçlar doğurabileceği anlatılacak. Sırlar, inkar, manipülasyon, hayatta kalma...

Dirty John'dan ilk kadro haberi geldi ve Connie Britton'ın katıldığı açıklandı. Aktris, bahsi geçen romantizmde Meehan'a aşık olacak bekar anne ve tasarımcı Debra Newell'ı oynayacak. Son olarak FOX kanalının 9-1-1 dizisinde oynayan Britton'ın ikinci sezon onayı alan diziye dönüp dönmeyeceği şimdilik bilinmiyor. Britton, Friday Night Lights, Nashville ve American Horror Story gibi dizilerle de biliniyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER