BBC One kanalı dört yeni diziye onay verdi

BBC One kanalı dört yeni diziye onay verdi

İngiliz BBC One kanalı dört yeni diziye onay verdiğini duyurdu. Kadro çalışmaları devam eden projelerin detayları şöyle.

* The Capture: Harry Potter ve Fantastic Beasts serilerinin yapımcısı David Heyman'ın yapımcılığını üstlendiği bir gerilim dizisi. Hikayesi Londra’da geçecek diziyi Ben Chanan yazacak ve yönetecek. Sezonu altı bölüm sürecek olan dizide masum bir adamın gözaltına alınması, suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışması anlatılacak.

* Gold Digger: Marnie Dickens’ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği mini dizinin sezonu altı bölümden oluşuyor. 60 yaşındaki zengin bir kadın, 25 yaşındaki bir gence aşık olacak.

* Dark Money: Levi Addai’ın senaristliğini üstlendiği dizinin sezonu dört bölüm sürecek. Sıradan bir ailenin en genç oğlu bir yönetmen tarafından istismar edilir ve yönetmenden gelen sus payını kabul ederler. Bunun ardından olayı gizlemeye çalışacaklar.

* Elizabeth is Missing: Emma Healey’nin romanından uyarlanacak. Bunamaya başlayan Maud'un en yakın arkadaşı Elizabeth kaybolur. Arkadaşının başına kötü şeyler geldiğini düşünen Maud, hastalığı ilerlerken bir yandan da onu aramaya koyulur.

BBC, Luther'in beşinci sezonu, His Dark Materials, The Spy Who Came in from the Cold, Les Miserables, A Very English Scandal ve The Little Drummer Girl gibi birçok projenin hazırlıklarına da devam ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER