Zachary Knighton, CBS'in yeniden uyarlayacağı Magnum P.I.'ın kadrosunda

Zachary Knighton, CBS'in yeniden uyarlayacağı Magnum P.I.'ın kadrosunda
Gelecek sezon için çalışmalarına devam eden CBS'in Magnum P.I.'ı ekrana geri getirme düşüncesinde olduğu haberini geçtiğimiz Ekim'de, pilot bölüm için onay aldığını da Ocak ayının sonunda duyurmuştuk. Muhtemel projenin kadrosuna Jay Hernandez ve Perdita Weeks'in ardından Zachary Knighton (Happy Endings, Parenthood) da katıldı.

Hikayesi 80'lerde Miami'de geçen ve Tom Selleck'in başrolünde yer aldığı orijinal dizi, 1980-1988 arasında ekrana gelmişti. Bir özel dedektifin hayatını merkezine alan dizinin yeni versiyonunu kanalın dizilerinden Hawaii Five-0 ve MacGyver'da da çalışan Peter Lenkov hazırlıyor. Projenin senaryosunu Lenkov'la birlikte Hawaii Five-0 baş yapımcısı Eric Guggenheim yazıyor.

Pilot bölüm için onay alan yeni Magnum P.I.'da Afganistan'dan dönen eski ordu çalışanı Thomas Magnum'un hikayesi anlatılacak. Thomas, orduda kazandığı becerileri, özel dedektiflik yapmak için kullanacak. Eski asker arkadaşları Theodore Calvin ve Orville Wright'la eski MI6 ajanı Juliet Higgins'in yardımıyla ilginç davaları üstlenecek. Ana dizide ekibin bütün üyeleri erkekti ve Higgins'i John Hillerman oynuyordu.

Modern versiyonda Magnum'u Hernandez, Orville'i Knighton ve Juliet'i Weeks canlandıracak. Knighton'ın oynayacağı Orville "Rick" Wrightbgece kulübü sahibi, bağlantıları sağlam ve gerektiğinde çok yardımı dokunabilecek türden birisi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER