CBS, Magnum P.I. ve Cagney And Lacey'in yeniden çevrimi için pilot onayı verdi

CBS, Magnum P.I. ve Cagney And Lacey'in yeniden çevrimi için pilot onayı verdi
Gelecek sezon için çalışmalarına devam eden CBS'in Magnum P.I.'ı ekrana geri getirme düşüncesinde olduğu haberini geçtiğimiz ekimde vermiştik. Kanal, hem Magnum P.I., hem de 80'lerde yayınladığı bir diğer polisiyesi Cagney and Lacey'in yeniden çevrimi için pilot bölüm onayı verdi.

Hikayesi, 80'lerde Miami'de geçen ve Tom Selleck'in başrolünde yer aldığı orijinal dizi, 1980-1988 arasında ekrana gelmişti. Bir özel dedektifin hayatını merkezine alan dizinin yeni versiyonunu kanalın dizilerinden Hawaii Five-0 ve MacGyver'da da çalışan Peter Lenkov hazırlıyor. İki dizi de yeniden çevrimleriyle kanalda ekranda geldikten sonra da başarılı olmuşlardı. CBS, bir diğer yeniden çevrim polisiye drama S.W.A.T.'tan da memnun durumda.

Pilot bölüm için onay alan yeni Magnum P.I.'da Afganistan'dan dönen eski ordu çalışanı Thomas Magnum'un hikayesi anlatılacak. Thomas, orduda kazandığı becerileri, özel dedektiflik yapmak için kullanacak. Eski asker arkadaşları Theodore Calvin ve Orville Wright'la eski MI6 ajanı Juliet Higgins'in yardımıyla ilginç davaları üstlenecekler. Ana dizide ekibin bütün üyeleri erkekti ve Higgins'i John Hillerman oynuyordu. Muhtemel projenin senaryosunu Lenkov'la birlikte Hawaii Five-0 baş yapımcısı Eric Guggenheim yazıyor.

Tyne Daly ve Sharon Gless ikilisine yedi sezon boyunca pek çok Emmy ve ödül kazandıran Cagney and Lacey'in modern uyarlamasını ise Bridget Carpenter yazacak. Proje kanaldan resmi dizi onayı alırsa iki kadın dedektifin ve arkadaşlarının Los Angeles'ı temiz tutma mücadelesi anlatılacak. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER