Magnum P.I.'ın ekrana dönmesi için çalışmalara başlandı

Magnum P.I.'ın ekrana dönmesi için çalışmalara başlandı
Gelecek sezon için çalışmalarına yavaştan başlayan CBS, Magnum P.I.'ı ekrana geri getirme düşüncesinde. Hikayesi, 80'lerde Miami'de geçen ve Tom Selleck'in başrolünde yer aldığı orijinal dizi, 1980-1988 arasında yine CBS'te ekrana gelmişti. Bir özel dedektifin hayatını merkezine alan dizinin yeni versiyonunu ise kanalın dizilerinden Hawaii Five-0 ve MacGyver'da da çalışan Peter Lenkov hazırlıyor.

Pilot bölüm için onay alan yeni Magnum P.I.'da Afganistan'dan dönen eski ordu çalışanı Thomas Magnum'un hikayesi anlatılacak. Thomas, orduda kazandığı becerileri, özel dedektiflik yapmak için kullanacak. Eski asker arkadaşları Theodore Calvin ve Orville Wright'la eski MI6 ajanı Juliet Higgins'in yardımıyla ilginç davaları üstlenecekler. Ana dizide ekibin bütün üyeleri erkekti ve Higgins'i John Hillerman oynuyordu. Muhtemel projenin senaryosunu Lenkov'la birlikte Hawaii Five-0 baş yapımcısı Eric Guggenheim yazıyor. 

ABC de geçtiğimiz yıl Magnum'un kızı Lily'nin merkezinde yer alacağı ve babasının bürosunu devralacağı Magnum isimli bir proje hazırlamaya başlamış ancak sonrasında projeden pek ses çıkmamıştı. Tom Selleck ise uzun süredir CBS'in polisiye dizilerinden Blue Bloods'ın başrolünde yer alıyor. Bakalım, dizinin yeni versiyonunda genç Magnum rolünü hangi şanslı oyuncu kapacak?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER