David Tennant, HBO'nun yeni dizisi Camping'in kadrosuna katıldı

David Tennant, HBO'nun yeni dizisi Camping'in kadrosuna katıldı
Ünlü aktris Jennifer Garner'ın uzun bir sürenin ardından ekranlara Camping isimli bir HBO dizisiyle döneceği haberini geçtiğimiz ay duyurmuştuk. İngiliz Sky Atlantic’in Camping isimli dizisinden Amerika'ya uyarlanacak projenin kadrosuna David Tennant da katıldı.

Diziyi kanal için Girls'ü hazırlayan ve pek çok ödül kazanan Lena Dunham ile Jenni Konner hazırlayacaklar, orijinal dizinin yapımcılarından Julia Davis de onlara eşlik edecek. Camping, sekiz bölümlük sezonuyla ekrana gelecek; çekimler ilkbaharda başlayacak.

Garner, projede Kathryn Siddell-Bauers isminde Los Angeles'ta yaşayan, sert, karmaşık, eğlenceli ve kontrol meraklısı bir anneyi oynayacak. Kathryn’in kocası Walt’un 45. doğum gününü kutlamak için birlikte kampa gidecekler ve Kathryn’in kız kardeşi, eski en yakın arkadaşı ile başkaları da onlara katılacak. Hafta sonu planları tahmin edileceği üzere hiç de beklenmedik bazı gelişmelerin yaşanmasına sebep olacak.

Doctor Who, Broadchurch ve Marvel’s Jessica Jones gibi dizilerle bilinen Tennant ise bahsi geçen Walt karakterini canlandıracak. Dizinin bölümleri yarım saat sürecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER