Martin Freeman: Fan baskısı nedeniyle Sherlock'u çekmek artık eğlenceli değil

Martin Freeman: Fan baskısı nedeniyle Sherlock'u çekmek artık eğlenceli değil
The Telegraph'a konuk olan Sherlock dizisinin başrollerinden Martin Freeman, bazı yeni açıklamalarda bulundu. Beşinci sezon görüşmelerinin başlayıp başlamadığı sorulan aktör "Büyük çapta hayır," cevabını verdikten sonra diziyi çekmenin artık eğlenceli olmadığından da bahsetti.

"Dördüncü sezonu çektikten sonra durmamız gerektiğini, bir süreliğine işimizin bittiğini hissettik. Kendi adıma konuşursam, bir parça da gelen tepkiler nedeniyle bu kanıya vardım. Dürüst olmak gerekirse fanların beklentilerini karşılamak imkansızdı. Sherlock çok yüksekten başladı ve bunu yaptığınızda aynı çizgiyi devam ettirmek çok zor. İnsanların beklentileri, tepkileri artık pek eğlenceli değil. 'Bunu başarsanız iyi edersiniz, öteki türlü bir şeref---siniz.' gibi yorumlar duymak zevk alınabilecek bir şey değil." diyen aktör şu sıralar kendi hikayesi olan Breeders dizisinin hazırlıklarını devam ettiriyor ve StartUp dizisinde rol alıyor.

2010 yılında başlayan Sherlock, Benedict Cumberbatch ile Martin Freeman'ın kariyerlerine büyük katkı sağladı. İki aktör de son dönemde Marvel evreninin filmleriyle ekrana geldiler. Cumberbatch, Doctor Strange'in başrolünü üstlenirken Freeman ise hala vizyonda olan Black Panther'da oynadı. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER