Jeremy Allen White, Julia Roberts'ın yeni dizisi Homecoming'in kadrosunda

Jeremy Allen White, Julia Roberts'ın yeni dizisi Homecoming'in kadrosunda
Temmuz ayında Oscar ödüllü aktris Julia Roberts'ın yeni dizisi Homecoming'in Amazon'dan iki sezonluk onay aldığı haberi duyurulmuştu. Kadrosunda Stephan James, Bobby Carnivale ve Dermot Mulroney'i de bulunduran diziye son olarak Shea Whigham (Boardwalk Empire), Hong Chau (Downsizing), Jeremy Allen White (Shameless) ve Sydney Poitier da katıldı.

Mr. Robot dizisinin yaratıcısı Sam Esmail'in hazırladığı yeni dizi, aynı isimli altı bölümlük podcast serisine dayanıyor. Dizini merkezinde gizli bir devlet tesisinde çalışan bir kadın, bu kadının hırslı patronu ve sivil hayata dönmeye çalışan bir asker yer alıyor. Bahsi geçen Heidi isimli kadını Roberts, asker Walter'ı Stephan James ve patron Colin'i Carnivale canlandıracak.

Yeni oyunculardan Whigham ana kadro oyuncusu olarak tesisi soruşturan tuhaf bürokrat Thomas Carrasco'yu oynayacak. Birden fazla bölümde yer alacak diğer oyunculardan Chau, Geist Emergent Group'un hırslı asistanını; White, Walter'la aynı askeri birimden tesisin müşterilerinden birisini; Poitier de Colin'in zeki karısını canlandıracak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER