Cody Christian'ın yeni dizi projesi belli oldu

Cody Christian'ın yeni dizi projesi belli oldu
Teen Wolf ve Pretty Little Liars dizileriyle bilinen Cody Christian'ın yeni dizi projesi belli oldu. Aktör, The CW kanalından pilot bölüm onayı alan ve henüz ismi belli olmayan bir dramanın kadrosuna katıldı. April Blair'in (Reign) senaristlik yapacağı muhtemel projenin yapımcılığını futbol oyuncusu Robbie Rogers, Berlanti Prods. ve Warner Bros. TV. üstlendi. Dizide profesyonel futbolcu Spencer Paysinger'in futbol kariyerinin liseyle birlikte başlayan yükselişinden esinlenildi.

Los Angeles'ın güney bölgesinde yaşayan Spencer, Beverly Hills High'ta futbol oynaması için seçiliyor. Bununla birlikte birbirlerinden çok farklı iki ailenin dünyaları birleşiyor. Christian, lisenin altın çocuğunu ve futbol takımının top tutucusunu canlandıtacak. Asher'ın okul hayatının aksine sorunlu bir ev hayatı var ve Spencer'ın okula gelişiyle kendisini tehdit altında hissediyor.

Christian, yakında Assassination Nation filmiyle de ekranda olacak. Drama dizisinin resmi dizi onayı alıp almayacağı Mayıs ayında belli olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER