Futbolseverler, İlk Takım: Juventus FC ve Netflix’teki diğer futbol belgesellerini kaçırmayın!

Futbolseverler, İlk Takım: Juventus FC ve Netflix’teki diğer futbol belgesellerini kaçırmayın!
Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Juventus’un içine balıklama dalmaya hazır mısınız? Futbol severlerin dört gözle beklediği Netflix orijinal belgeseli İlk Takım: Juventus FC'nin ilk üç bölümü bugün 16 Şubat’ta Netflix’te tüm dünyayla aynı anda yayınlanıyor. 

Belgesel serisi, 2017-18 sezonunda İtalya’nın en güçlü futbol takımında sporcuların yaşadıklarını ve sürükleyici hikayelerini konu alıyor. Sahada ve dışında, yolda, evde, Juventus’u dünyanın en etkileyici takımlarından biri yapan gerçek yaşamların götürdüğü hemen her yerde neler yaşandığını izleyebileceksiniz.

Ancak Netflix’te futbol tutkunlarının kalbini daha hızlı çarptıracak başka belgeseller de var. İşte Netflix ile istediğiniz her an, her yerde izleyebileceğiniz futbol belgeselleri… Unutmadan, bu belgeselleri telefonunuza indirerek internet paketinize dokunmadan da izleyebilirsiniz.
  • Sokak Futbolu. Profesyonel futbolun dünya çapında gelişmesi, Fransa sokaklarında oynanan futbola çok şey borçlu…,
  • Soccer City. Güney Afrika ilk Dünya Kupası'na ev sahipliği yaparken, beş yerli futbolcu, zorluklarla mücadele eden kasabalarında sporun kültürel önemini anlatıyor.
  • Zlatan’ın Serüveni. Yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimović'i, zorlu ilk yıllarından başlayıp ünü yakaladığı 2005 yılına kadar ender görüntüler eşliğinde izliyor.
  • Boca Juniors 3D: The Movie. Boca Juniors spor kulübünün evi olan Arjantin'deki La Bombonera stadyumunu mercek altına alan bir yapım.
  • Maviler – Fransa’nın Alternatif Tarihi, 1996-2016. Bu belgesel, inişleri ve çıkışları Fransız toplumunu yansıtan Fransa milli futbol takımı Les Bleus'nün 20 yılını anlatıyor.
  • Antrenör!. Perde arkasında olanları konu alan bu spor belgeseli, bir sezon boyunca üç genç, profesyonel futbol antrenörünün kariyerlerini takip ediyor.
  • Daima Saf. Beitar Jerusalem futbol kulübüne iki Müslüman futbolcunun katılmasının neden olduğu sansasyon, İsrail'deki kurumsallaşmış ırkçılığın boyutlarını gözler önüne seriyor.
  • Yasak Oyunlar: Justin Fashanu’nun Gerçek Hikayesi. Eşcinsel olduğunu açıklayan ilk ve tek profesyonel futbolcu Justin Fashanu'nun trajik ve gerçek öyküsü.
  • The Real Football Factories. Futbol holiganlığının rahatsız edici tarihini inceleyin. Ayrıca amansız rekabetlerinin ve en sert kavgalarının hikayesini gerçek holiganlardan dinleyin.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER