Ödüllü dizi This is Us, Türkiye'ye uyarlanıyor!

Ödüllü dizi This is Us, Türkiye'ye uyarlanıyor!
-- ÖZEL HABER--

Amerika'nın ulusal kanallarından NBC'deki yayın hayatına devam eden This is Us, aynı doğum gününü paylaşan ve hayatları çeşitli şekillerde kesişen bir grup insanın yaşadığı beklenmedik olayları anlatan bir aile draması. Bu kişiler popüler bir komedi dizisinin hayatından memnun olmayan başrolü Kevin, eşi üçüz doğurmak üzere olan Jack, obezliğiyle uzun yıllardır mücadele eden Kate ve kendisini bebekken bir itfaiye merkezine bırakmış babasını yeni bulan Randall. İkinci sezonuyla ekranlarda olan yapım, üçüncü sezon onayını çok önceden almıştı.

Dan Fogelman'ın yaratıcısı olduğu projenin kadrosunda Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson ve Chris Sullivan gibi isimler yer alıyor. Dizi şimdiye Primetime Emmy, Altın Küre ve Screen Actors Guild başta olmak olmak üzere pek çok ödül adaylığı ve ödül alırken Randall karakterini canlandıran Brown bahsi geçen üç ödülü de kazandı. 

Şimdi This is Us dizisi ülkemize uyarlanmak üzere hazırlanıyor. Remake ve yayın hakları Fox Türkiye'de olan projenin hangi yapımcıyla uyarlanacağı ise henüz kesinleşmedi. 

Dizinin orjinali FOXLife Türkiye'de yayınlanıyor. This is Us, Amerika'da yayınlanan ulusal kanal dizileri arasında en çok izlenen drama dizisi konumunda.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER