Lauren Cohan, The Walking Dead'den 8. sezon bittikten sonra ayrılabilir

Lauren Cohan, The Walking Dead'den 8. sezon bittikten sonra ayrılabilir
Chandler Riggs'i kaybetmek üzere olan The Walking Dead, önemli bir oyuncusunu da kaybedebilir. Deadline'ın haberine göre Lauren Cohan'in dizideki geleceği şu an için belirsiz.

Kadrodaki oyuncularla devam eden pazarlıklarda Andrew Lincoln ile Norman Reedus'un anlaşmalarında sona gelinmişti. Ama Lauren Cohan gelecek sezon(lar) için henüz anlaşma imzalamadı. Habere göre Cohan, Lincoln ve Reedus'un elde ettiği kazanca yakın bir miktar talep ediyor ve kendisine önerilen ilk zammı bu sebeple reddetti. Şu an için görüşmeler devam ediyor ve Amerika'da gelecek sezonun dizi hazırlıkları ile pilot sezonu devam ettiği için birçok kanal Cohan'i yakından takip ediyor.

Ancak şu an için aktristin diziden ayrılmak istediğine dair bir gösterge bulunmuyor. Dizinin uyarlandığı çizgi romanlarda Maggie karakteri hayatta ve önemli bir rol üstleniyor, bu sebeple karakteri kaybetmek uyarlama için zorluk çıkarabilir. The Walking Dead sekizinci sezonunun kalan bölümlerini 25 Şubat'ta yayınlamaya başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER