Pretty Little Liars'ın uzantısı The Perfectionists'a Sofia Carson da katıldı

Pretty Little Liars'ın uzantısı The Perfectionists'a Sofia Carson da katıldı

Pretty Little Liars'ın uzantısı The Perfectionists'in kadrosu genişlemeye başladı.

Duyurusu eylül ayında yapılan ve pilot bölüm için onay alan diziye son olarak Sophie Carson katıldı. Projede ana dizide Alison ve Mona karakterlerini canlandıran Sasha Pieterse ile Janel Parrish başrolde yer alacaklar. The Perfectionists, Pretty Little Liars'ın uyarlandığı roman serisinin yazarı Sara Shepard'ın yazdığı romandan uyarlama ve diziyi hazırlayan I. Marlene King, bu projenin de başında.

Muhtemel dizinin konusu kısaca şu şekilde:

"Beacon Heights kasabası hakkındaki her şey yüksek seviyeli üniversitesinden başarılı sakinlerine kadar mükemmel görünmektedir. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Mükemmel olmanın getirdiği stres kasabanın ilk cinayetine sebep olur. Her mükemmelliyetçinin arkasında sır, yalan ve bir tanık bulunmaktadır."

Carson ise moda ikonu olmak isteyen güzel bir blogger ve kod yazarı canlandıracak. Dolayısıyla uzantıda moda dünyasının içinde ekrana gelmesi planlanan Mona ile bir bağının olması bekleniyor. Aktristin diziye katıldığı Pretty Little Liars'ın resmi hesabından yayınlanan bir videoyla duyuruldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER